Hakkımızda

BKN Medikal Ürünleri

Kurulduğu günden itibaren sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterimiz ile paylaşmanın mutluluğunu duymaktayız. İnsan ve çevre odaklı ürünlerimiz, pratik, hijyenik ve her ortama uygun modern estetik çözümler sunmaktadır.

Tek kullanımlık ürünlerimizin üst yüzeyi selüloz kağıt, alt yüzeyi ise polietilendir. Laminasyonlu alt yüzeyi sayesinde sıvıyı alt katmanına geçirmemektedir. Hijyenik, ekonomik ve yumuşak dokulu olan ürünlerimiz, doğaya zarar vermeden kolayca çözünebilmektedir. Tek kullanımlık masa örtüsü, çarşaf, sedye örtüsü, hasta önlüğü, bebek mama önlüğü gibi geniş ürün yelpazesiyle ,medikal alanda maske, doktor önlüğü, bone, masa örtüsü, gözlük, sedye kılıfı nihai tüketicilerimiz için insan sağlığı baz alınarak gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak kaidesiyle üretim yapılmaktadır.

Evde, işyerinde, davet etkinliklerinde, hastanelerde, kliniklerde, muayenehanelerde ve daha birçok yerde kullanıma uygun baskılı veya baskısız tek kullanımlık ürünler, üretim tesislerinde teknolojik makineler ve uzman personeller tarafından yapılmaktadır.

Her Zaman En İyisini Sunuyoruz

Dünya genelinde medikal kategorisindeki bütün yeni ürünleri takip ediyoruz. Her zaman en iyisini sunmak için, her yeni ürünü dikkatli bir şekilde inceliyoruz.

Medikal malzemeler sektöründe ürün özelliklerinin yanı sıra garanti kapsamını da dikkate almaktadır. Güvenilir ve garantili bir şekilde istediğiniz ürün seçeneklerini adresinize ulaştırmaktadır. Hastalarımız için en iyi medikal malzemeler seçilmektedir ve satışa sunmaktadır. Medikalle ve tek kullanımlık hijyenik ürünler ile ilgili bütün ürün seçeneklerini uygun fiyat seçenekleriyle hazırlıyoruz. Ürün yelpazemiz, güvenilir yerlerden temin edilmektedir.

Profesyonelliği çalışma prensibi haline getiren BKN Medikal, toptan fiyat seçenekleriyle pratik bir şekilde satın alabilirsiniz. Sağlık açısından gerekli izinlere sahip tüm ürünlerimizi her zaman tedarik edebilirsiniz. BKN Medikal Ürünleri, Türkiye başta olmak üzere Dünya'nın birçok ülkesine satış yapmaktadır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

TL HESAP BİLGİLERİ

BKN Ses ve Işık Sistemleri Proje Tasarım Mimarlık İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

IBAN NO: TR340006701000000050803624

HESAP NO: 50803624

USD HESAP BİLGİLERİ

BKN Ses ve Işık Sistemleri Proje Tasarım Mimarlık İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

IBAN NO: TR030006701000000065681072

HESAP NO: 65681072

TOP